Nõudepesuharja otsik

Laoseis: 21
Hind:
1,80 €
Kogus: - +
Nõudepesuharja otsik on valmistatud kasest ning harjased agaavikiududest.

Läbimõõt: 4 cm
Sarnased tooted

100 % looduslik kookoskauss on käsitsi valmistatud ning seda saab korduvalt kasutada. Iga kauss on erinev. Kausi läbimõõt on keskmiselt 13-15cm ning sügavus 5-6 cm.

Tootekood: 200627 ,   Laoseis: 15
7,60 €
Puidust pintsel on valmistatud pöögist (FSC) ja naturaalsetest harjastest.
Tootekood: ,   Laoseis: 5
3,20 €
Pudeliharjade komplekt on plastivaba ning on valmistatud roostevabast terasest, sisalist (agaavist) ning orgaanilisest puuvillast. Puuvillane ots võimaldab klaasnõude põhja põhjalikult puhastada, ilma seda kriimustamata. Komplekt sisaldab 4 erineva suurusega harja. Kõige väiksem pudelihari sobib ideaalselt kitsa kaelaga pudelite jaoks.
Tootekood: ,   Laoseis: 5
9,50 €
Bambusest söögiriistade komplekt on plastivaba lahendus ühekordselt kasutatavatele söögiriistadele kui sööte kodust eemal.
Meie bambusest söögiriistade komplekt on piisavalt kerge kõikjale kaasa võtmiseks ja piisavalt vastupidav mitmekordseks kasutamiseks.
Tootekood: ,   Laoseis: 21
12,00 €
Toidumähik on taaskasutatud kangast loodusliku mesilasvaha ja vaiguga kaetud säilitusriie. Mähik kaitseb toitu mustuse, putukate, kuivamise ja hallituse eest. Toit jääb värskeks, kuna kangas hingab ja mesilasvaha on antibakteriaalsete omadustega.
Toidumähik on korduvkasutatav, hoiab loodust, vähendab ühekordse plastikust kile kasutamist ning pakub tööd puuetega Eesti inimestele.
Tootekood: ,   Laoseis: 9
7,40 €