PORT ARTUR 1, PÄRNU

Oleme avatud:

   E-L 10-20, P 10-18  

  Alates 35€ on Eesti-sisene transport Smartposti pakiautomaati tasuta, sisse logides rakendub püsikliendi hind -5%. Pakk pannakse teele 48 h jooksul.

Kui tellid sama toodet mitu korda ja soovid, et need pakendatakse ühte pakki, palun kirjuta see tellimuse kommentaaridesse. Kui jätad märkuseta, pakendame tooted eraldi, nagu tavaliselt.

Kehakreem avokaado ja sidruni, 60ml

Laoseis: 2
Hind:
19,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Kehakreem avokaado ja sidruniga (60 ml)
Päritolumaa: Eesti

Rahustav ja niisutav kehakreem, mis sisaldab avokaadoõli, sidruni eeterlikku õli ja orgaanilist kanepiseemneõli. Aaloe vera või taastab kuiva naha niiskusesisalduse. Sobib tundlikule nahale.

Koostisosad:
Sheavõi, Aloe Vera või, allikavesi, viinamarjaseemneõli, avokaadoõli, orgaaniline kanepiseemneõli, sidruni eeterlik õli, ecosafe säilitusaine.

Kasutamine:
Kanda puhtale nahale ja masseerida kuni imendumiseni.

Säilitamine:
Hoida jahedas ja kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest.

Kehakreem avokaado ja sidruni ekstraktidega (60 ml) pakub sügavniisutust ja värskendavat hooldust. Looduslikud koostisosad aitavad nahka pehmendada ning värskendavad meeldiva tsitruselise aroomiga. Sobib igapäevaseks kasutamiseks – It's Bio e-poest.

Sarnased tooted

Kehakreem apelsini ja porgandiga (60 ml).
Päritolumaa: Eesti

Tootekood: ID-208 ,   Laoseis: 2
19,00 €

Kehakreem kookose ja laimiga (60 ml)
Päritolumaa: Eesti

Tootekood: ID-210 ,   Laoseis: 1
19,00 €


Näokreem kummeliga (30 ml)
Päritolumaa: Eest

Tootekood: ID-339 ,   Laoseis: 1
19,00 €

Näokreem nurmenukuga, 30 ml
Päritolumaa: Eesti

Tootekood: ID-340 ,   Laoseis: 1
19,00 €

Bonobo Vaarika & Greibi Kehakoorija (120 ml)
Päritolumaa: Eesti

Tootekood: 1234567801530 ,   Laoseis: 2
18,00 €