Tootegrupid

  

PORT ARTUR 1, PÄRNU

Oleme avatud:

   E-L 10-20, P 10-18  

  Alates 49€ on Eesti-sisene transport DPD või Smartpost pakiautomaati tasuta  

Meigieemalduspadjad 10tk karbis

Laoseis: 1
Hind:
11,70 €
Kogus: - +
Meigieemalduspadjakeste komplekt - 10 tk karbis. Papist padjakeste hoiukarbis on kaasas ka pesukott meigipadjakeste pesemiseks pesumasinas. Keskkonnasõbralik valik neile, kes ületarbimist ja asjatut kulutamist piirata soovivad.
Meigieemalduspadjakeste komplekt karbis - 10 meigipadjakest (diameetriga 8 cm). Papist padjakeste hoiukarbis on kaasas ka pesukott meigieemalduspatjade pesemiseks pesumasinas. Niisutage meigieemalduspadjakest kergelt enne iga kasutuskorda, see teeb padjakese mõnusalt pehmeks ja nahale meeldivaks kasutada. 

???? Keskkonnasõbralik ja kasulik kingivalik inimesele, kes eelistab teha jätkusuutlikke valikuid (säästad ühekordsete vatist vm materjalist meigieemalduspadjakeste soetamiskuludelt kuni 50 eurot aastas)
???? Meigieemalduspatju saab pesta 60°C - 90°C juures 
???? Toode on plastivaba ja selle valmistamisel ei ole kasutatud keskkonnale ja nahale ohtikke keemilisi ühendeid
???? Korduvkasutatavad meigieemalduspadjad on valmistatud 70% puidutselluloosist ja 30% orgaanilisest puuvillast, seega on need komposteeritavad 
???? Sobib kasutamiseks kõikide nahahooldusvahenditega ja igale nahatüübile, ka tundlikule ja probleemsele nahale

meigieemaldus, meigieemalduspadjad, meigieemalduskinnas, meigieemalduspadjakesed, korduvkasutatavad meigieemalduspadjad, vatipadjake, vatipadjad, meigieemaldus, looduslik meigieemaldus
Sarnased tooted
Väiksed ja pehmed meigieemalduspadjad puhastavad tõhusalt su nahka. Tänu meigieemalduspadja väikesele suurusele pääsed ligi ka kitsamatesse näopiirkondadesse.
Tootekood: VRAE003 ,   Laoseis: 14
0,80 €
Väikse meigieemalduskinda abil saad tõhusalt eemaldada meiki ning samaaegselt säästa ka keskkonda. Kinnas mahutab mugavalt kaks näppu, mis võimaldab ligi pääseda ka kitsamatesse ja täpsust vajavatesse piirkondadesse.
Tootekood: VRAE002 ,   Laoseis: 37
1,20 €
Korduvkasutatav pehme meigieemalduspadi.
Tootekood: VRAE001 ,   Laoseis: 5
1,00 €
Bambusvarrega vatitikud.
Tootekood: ID-681 ,   Laoseis: 6
4,00 €
Clensik on esimene Eesti väetaimega meigieemaldusõli.Tootmisel on kasutatud kvaliteetseid tooraineid ja kodumaised väetaimi. . Oliiviõli ja selles sisalduv e-vitamiin on tuntud naha pinguldaja ja trimmija. Antioksüdandid stimuleerivad ja taastavad rakke, nii et tulemuseks on tervem ja nooruslikum nahk.
Angervaks tugevdab, rahustab ja parandab haavu. Pärsib põletikke ja on antibakteriaalse toimega, mistõttu soodustab naha paranemist, taastumist ja tugevnemist. Kasutatakse tundlikule nahale tänu pehmele toniseerivale efektile, aga sobib kõigile. Leevendab ka naha kihelust ja punetust. Toetab naha uuenemise protsesse, taastab ph tasakaalu.
Tootekood: 1234567801364 ,   Laoseis: 2
24,90 €