PORT ARTUR 1, PÄRNU

Oleme avatud:

   E-L 10-20, P 10-18  

  Alates 49€ on Eesti-sisene transport Smartpost pakiautomaati tasuta  

Nõudepesumasina tabletid, 30 tk.

Laoseis: 1
Hind:
5,70 €
Kogus: - +
Tõhusad nõudepesutabletid, mis ei sisalda kloori ja fosfaate. Tänu kunstlike lõhnaainete, värvainete ja pleegitusainete puudumisele ei põhjusta allergilisi reaktsioone. Nõudepesutabletid ei sisalda loomset päritolu koostisosi – sobivad veganitele, taimetoitlastele.
Koostis: 5–15% hapnikupõhine valgendi (naatriumkarbonaatperoksiid), <5% polükarboksülaat (naatriumpolüakrülaat, naatriumakrülaadi kopolümeer), mitteioonne pindaktiivne aine (rasvalkoholi alkoksülaat), ensüümid (amülaas, subtilisiin), naatriumtsitodraattsitodium, naatriumtsitodraat, Dihüdraatkarbonaat, vesi, TAED, PEG-75, naatriumsilikaat, brassica napuse seemneõli, bentoniit.

Ei sobi professionaalseks kasutamiseks mõeldud nõudepesumasinatele.

Kogus: 30 tk

Nõuanded kasutamiseks: Toimib alates 50 ˚C. Ärge võtke tabletti fooliumist välja, vaid asetage see kuiva dosaatorisse. Sulgege kaas. Ärge kunagi asetage tabletti otse nõudepesumasina põhjale, kuna see võib pesutulemust halvendada.
Käivitage nõudepesumasin valitud programmiga. Sulgege pakend. Grøn Balance All-in-One on efektiivne keskmise kareduse vees. Kui vee karedus ületab 15 ° dH, on nõudepesumasinas soovitatav kasutada veepehmendajat ja soola.

Allaneelamise korral: loputada suud. Mitte kutsuda esile oksendamist.
Silma sattumise korral: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldage kontaktläätsed, kui seda on lihtne teha. Jätkake loputamist. Kui silmade ärritus püsib pöörduda arsti poole. Kui vajate meditsiinilist abi, võtke kaasa pakend või etikett.

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida originaalpakendis jahedas ja kuivas kohas.
Sarnased tooted
Mugav hari, mis on mõeldud erinevate aiasaaduste näiteks porgandite, kartulite või kaalikate puhastamiseks.
Tootekood: AH020 ,   Laoseis: 9
3,40 €
See vasknuustik sobib ideaalselt õrnaks puhastamiseks pottidele, pannidele, gaasigrillidele ja valamutele. See ei roosteta ega kriimusta pindasid ning on õrn kätele.
Tootekood: DO035 ,   Laoseis: 16
1,50 €
Tõhus ja vastupidav 100% looduslik nõudepesukäsn. Tänu peeneks jahvatatud puuviljakestadele, mis katavad nõudepesukäsna, saad sa puhastada põhjalikult kõiki pindu ilma neid kriimustamata.
Tootekood: DO940 ,   Laoseis: 37
2,70 €
Igapäevaseks kasutamiseks sobiv vastupidav klaasist toidukarp. Toidukarp sobib nii kuumade kui ka külmade toitude hoiustamiseks.
Tootekood: DX115 ,   Laoseis: 8
3,90 €
Igapäevaseks kasutamiseks sobiv klaasist 5-osaline toidukarpide komplekt. Toidukarbid sobivad nii kuumade kui ka külmade toitude hoiustamiseks. Tänu BPA-vabast plastist valmistatud kaanele sobivad karbid hästi toidujääkide hoiustamiseks külmkapis.
Tootekood: DX555 ,   Laoseis: 10
24,90 €