Eeterlik õli, SAUNASÄRTS, 10 ml
Koostis: kadakamarja, männi ja eukalüpti eeterlikud õlid, mentool
Suurus: 10ml
Eeterlike õlide segu “Saunasärts”
Aroomi tugevus: tugev
Lõhn: segu eukalüpti värskusest ja kadakamarja pehmusest koos männi mõnusa puiduse aroomiga. Selleks, et ekstra särtsu anda oleme lisanud siia segusse ka pisut mentooli.
Eeterlike õlide segu “Saunasärts” sobib väga hästi kasutamiseks kasutamiseks saunas, kuna see annab leiliruumis mõnusa puiduse aroomi koos eukalüpti mentooli värskusega. See segu on vähem tõrvasema noodiga, kui “Jõud” segu ja sisaldab mentooli.
Saunas kasutamine
Lisa paar tilka eeterliku õli leilivee sisse enne kerisele viskamist ja saunas lõõgastumine võib alata
„Saunasärts“ eeterlike õlide segu (10 ml) virgutavaks saunamõnuks, hingamisteede ergutamiseks ja meelte turgutamiseks. 100% looduslik koostis, Ecocert NPOP sertifikaadiga õlid It's Bio e-poest.
Päritolumaa: Elavandiluurannik
Sertifikaat: Ecocert NPOP
Päritolumaa: Bulgaaria
Sertifikaat: Ecocert NPOP
Päritolumaa: India
Sertifikaat: Ecocert NPOP
Sertifikaat: Ecocert NPOP