PORT ARTUR 1, PÄRNU

Oleme avatud:

   E-L 10-20, P 10-18  

  Alates 49€ on Eesti-sisene transport DPD või Smartpost pakiautomaati tasuta  

Hambahari nisumassist harjavars & riitsinusõli harjased

Laoseis: 10
Hind:
3,80 €
Kogus: - +
Hambahari nisumassist käepideme ja riitsinusõlist harjastega.
Keskkonnasõbradlik hambahari (sobib veganitele), mis puhastab sinu suu tõhusalt ja ohutult ning ei tekita keskkonnale koormavaid jäätmeid prügi näol. 
Hambaharja käepide on valmistatud nisumassist ja harjased riitsinusõlist, seega ei ole hambaharja valmistamisel kasutatud plastikut ega teisi naftasaadusi. 

* Suurepärane valik, kui otsid parimat öko - tulu tasakaalu, kuna ressursse säästev alternatiivne hambapuhastusvahend toimib sama hästi kui elektrilised hambaharjad
* Minimalistlikus stiilis kaunis hambahari on pakendatud keskkonnasõbralikku papist karpi, et vältida plastijäätmete tekitamist
* Väga hea reisitoode ja liikuva elustiiliga inimese suuhügieeni parim valik, kuna hambahari on kerge ja seega mugav kaasas kanda. 

hambahari, hambaharja, hambaharjad, hambapesu, hambapasta, hambad, hammaste, hamba
Sarnased tooted
Denttabs ultrasoft hambahari on valmistatud bambusest ning harjased nailonist. Denttabs bambusest hambaharja imepehmed harjased puhastavad su hambaid põhjalikult ilma igemeid kahjustamata.
Tootekood: ,   Laoseis: 9
3,70 €

Denttabs ultrasoft hambahari on valmistatud bambusest ning harjased nailonist. Imepehmed harjastega hambahari on suurepärane valik just lastele, sest hambahari puhastab hambaid põhjalikult ning ei kahjusta liigse survega puhastades igemeid.

Tootekood: 47658287 ,   Laoseis: 2
3,70 €
Bambuse kasvatamisel ei ole kasutatud väetist ega pestitsiide. Keskkonnasõbralik, BPA (bifenool A) ja muude tervisele ohtlike kemikaalide vaba. Pehmed harjased on valmistatud bioloogiliselt lagunevast nailonist.
Tootekood: ,   Laoseis: 5
4,30 €
Bambuse kasvatamisel ei ole kasutatud väetist ega pestitsiide. Keskkonnasõbralik, BPA (bifenool A) ja muude tervisele ohtlike kemikaalide vaba. Pehmed harjased on valmistatud bioloogiliselt lagunevast nailonist.
Tootekood: ,   Laoseis: 4
4,30 €
Hambaharjal on bambusest vars, mille kasvatamisel ei ole kasutatud väetist ega pestitsiide. Hambahari on keskkonnasõbralik, BPA (bifenool A) ja muude tervisele ohtlike kemikaalide vaba. Pehmed harjased on valmistatud bioloogiliselt lagunevast nailonist.
Tootekood: ,   Laoseis: 1
4,30 €