OSTUTINGIMUSED

OSTUTINGIMUSED

Veebipoe ITSBIO.EE (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Hovere Property OÜ (registrikood 12720327).

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.

Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Tooted postitame Itella Smartposti automaati. Tooteid postitame üldjuhul ainult tööpäeviti, võimalusel ka nädalavahetusel.

Itsbio.ee’s saad tasud Swedbank’i, SEB'i, Nordea, LHV, Krediidipanga ja Danske Bank pangalingi kaudu.

Kaubale saab ise järgi tulla aadressile Hommiku 2 (Port Artur 1), Pärnu 80010.

Kaupade tagastus ja pretensioonid

Itsbio.ee’st ostetud tooteid on võimalik tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. 

Tagastatav toote ei või olla avatud ega kasutatud. Toode peab olema müügikõlbulik. Toote pitser peab olema terve. Tagastatud kauba eest kanname raha samale pangaarvele, millelt toimus ülekanne meile hiljemalt ühe nädala jooksul alates kauba tagastamisest.

Teate valesti saadetud tootest, transpordi käigus kahjustatud tootest või defektiga tootest palume saata kuni 14 päeva jookusul peale kauba kättesaamist.

Juhul, kui te soovite teha tagastuse, toote vahetuse või esitada pretensiooni, palun võtke ühendust info@itsbio.ee.

Andmekaitse

Isikuandmeid töötleb Hovere Property OÜ (reg.nr. 12720327),
Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega. Kõiki itsbio.ee veebipoe külastuse ja ostude käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmed käsitletakse konfidentsiaalselt. Me ei avalda neid andmeid kolmandatele osapooltele. Soovi korral on kliendil õigus nõuda oma andmete kustutamist itsbio.ee veebipoe andmebaasist.