Tootegrupid

  

PORT ARTUR 1, PÄRNU

Oleme avatud:

   E-L 10-20, P 10-18  

  Alates 49€ on Eesti-sisene transport DPD või Smartpost pakiautomaati tasuta  

Pildimängu galerii: kuidas inimesed lahtiselt ostetud kaupu säilitavad?

Pildimängu galerii: kuidas inimesed lahtiselt ostetud kaupu säilitavad?


Tegime märtsis väikese pildimängu, kus inimesed said näidata, kuidas igapäevaselt kodudes lahtiselt ostetud kaupu hoitakse. Saime palju põnevaid ideid ja lubasime neid ka oma blogis jagada, et pakendivaba eluviisi huvilisi innustada. 

Vaieldamatult kõige populaarsem lahendus on poest ostetud toiduainete klaaspurkide taaskasutamine. Paljud koguvad või soetavad ühesuguste purkide või plastkarpide komplekte, mis näevad köögis kenad välja.

Kasutusel on ka veneaegsed punased plekkpurgid, plastkarbid, apteegipurgid, kastmete klaaspudelid, isegi Nutella purkidest komplekt. Paljud on oma anumatele kaunid etiketid valmistanud.

Niisiis, taaskasutatud klaaspurgid tunduvad olevat kõige lihtsamaks, soodsamaks ja keskkonnasõbralikumaks variandiks, kuidas lahtiselt ostetud kaupu säilitada. Klaaspurgid on ka õhukindlad ja mugavad ning muudavad köögi põnevalt isikupäraseks.

Suur-suur aitäh kõigile, kes mängust osa võtsid. Järgmise korrani! :)

     Pildimängu Facebooki link ja originaalfotod

itsbio pakendivaba plastivaba taaskasutus mahe orgaaniline tervislik looduslik nullkulu lahtiselt ostetud kuivained lahtiselt ostetud kaubad mahetoit it's bio zero waste plastikuvaba