Tootegrupid

  

PORT ARTUR 1, PÄRNU

Oleme avatud:

   E-L 10-20, P 10-18  

  Alates 49€ on Eesti-sisene transport DPD või Smartpost pakiautomaati tasuta  

1477-1477_62fc9649794c72.11503914_koogipaberi-asendaja_large.jpg Zoom

Majapidamislapid, 12 tk( = 60 rulli tavalist majapidamispaberit)

Laoseis: Tellimisel
Majapidamislapid, mis toimivad majapidamispaberi asendajana - korduvkasutatavad ja pestavad lapid, mis on valmistatud puidutselluloosist ja puuvillast. Tootel on OEKO TEX sertifikaat, mis kinnitab, et tegemist on inimesele ja keskkonnale ohutu tootega.
Majapidamislapid, mis asendavad ideaalselt ülearust tarbimist ja majapidamispaberi ebavajalikku kasutamist. Üks rull neid korduvkasutatavaid majapidamislappe on kasutuskordadelt võrdne 60ne majapidamispaberi rulliga ja 2700 ühekordse majapidamispaberiga. See ei säästa mitte ainult keskkonda, vaid ka sinu raha!

Korduvkasutatavad ja pestavad majapidamislapid, mis on valmistatud puidutselluloosist ja puuvillast. Majapidamisrulli lapid/lehed toimivad nagu käsn, mis imavad kõik vedelikud kokku ja sellega saab hõlpsalt kokku pühkida iga mustuse, sodi ja puhtada iga pleki.
Tootel on OEKO TEX  sertifikaat, mis näitab, et tegemist on inimesele ja keskkonnale ohutu tootega. Puhastuslapp on väga pehme ja ebemevaba.

Kui pärast kümneid ja kümneid kordi kasutamist puhastuslapp ära kulub, siis võib selle südamerahus biolagunevate jäätmetega kokku panna, kuna tegemist on komposteeruva tootega. 

korduvkasutatav ja pestav puhastuslapp, millega asendada majapidamispaberi rolli oma nullkulu kontoris või kodus,
* üks rull neid majapidamislappe asendab ca 60-70 tavalist majapidamisrulli,
* stiilne ja praktiline toode oma skandinaavialiku halli värvitooniga,
* toode sobib nii kuivatamiseks, pesemiseks, puhastamiseks, kui ka pühkimiseks,
* sobib kasutamiseks ka beebitarvete puhastamisel ja kuivatamisel,
* kasuta puhastuslappe köögis, vannitoas, õues, kämpingus, autos või mujal

majapidamispaber, köögipaber, salvrätik, keskkonnasäästlik toode, salvrätt, köögirätik, köögirätikud, köögipaberid
Sarnased tooted
Anna enda panus puhtama maailma nimel ja kasuta nüüdsest pillirookõrsi. Sutu joogikõrred on valmistatud Saaremaa rannikul kasvanud pilliroost ja valminud muinasjutulise Sutu lahe ääres. Looduse poolt vormitud ja südamega tehtud.

Naudi nüüdsest naturaalset maitset ja elamust!
Tootekood: ,   Laoseis: 28
0,70 €
Nõudepesuharja otsik on valmistatud kasest ning harjased agaavikiududest ja vasest. Nõudepesuhari sobib tänu vasest harjastele tugevama mustuse eemaldamiseks.
Tootekood: DO029 ,   Laoseis: 19
2,50 €
Paberist pakketeip on sobilik lainepappkastide kleepimiseks, aga ka markeerimiseks. Paberist teip on keskkonnasäästlikum, sest laguneb looduses kiiremini kui kileteip. Paberist pakketeip on vastupidav ja kannatab kastide raskust.
Tootekood: ID-384 ,   Laoseis: 5
3,60 €
100% orgaanilisest puuvillast valmistatud imepehme beebijakk. Jakil puuduvad seesmised õmblused, seega ei ärrita see beebi nahka. Lisaks sellele, tagab seesmiste õmbluste puudumine ka jaki täiusliku sobivuse beebi keha ja selle liikuvusega. Beebijaki nööbid on valmistatud oliivipuidust.
Tootekood: 1234567801524 ,   Laoseis: 5
25,50 €
Kõige tugevama toimega pulber Klaara sarjas - tõhus ja efektiivne. Eemaldab ka tõrksa ja kinnistunud mustuse. Kasutuskohaks eelkõige kraanikauss, keraamilised plaadid, raskelt puhastatavad pinnad. Hea vahend tualettpoti värskendamiseks ja puhastamiseks. Pulber on kergelt abrasiivne, ettevaatust klaasipindadega. Pulber on pikaajaliselt kasutatavas mugavas metalltopsis, mis on ühekordne ost - edaspidi saab pulbrit juurde osta biolagunevas pappkarbis.
Tootekood: 1234567801637 ,   Laoseis: 2
8,75 €