Tootegrupid

  

PORT ARTUR 1, PÄRNU

Oleme avatud:

   E-L 10-20, P 10-18  

  Alates 49€ on Eesti-sisene transport DPD või Smartpost pakiautomaati tasuta  

1563-1563_63a0e9bce77ba1.23061460_noudepesutabletid_noudepesumasina-tabletid_oko-noudepesu_looduslik-puhastusvahend_large.jpg Zoom

Nõudepesumasina tabletid, 30tk, GRON Balance

Laoseis: Tellimisel
Tõhusad nõudepesutabletid, mis ei sisalda kloori ja fosfaate. Tänu kunstlike lõhnaainete, värvainete ja pleegitusainete puudumisele ei põhjusta allergilisi reaktsioone. Nõudepesutabletid ei sisalda loomset päritolu koostisosi – sobivad veganitele, taimetoitlastele.
Koostis: 5–15% hapnikupõhine valgendi (naatriumkarbonaatperoksiid), <5% polükarboksülaat (naatriumpolüakrülaat, naatriumakrülaadi kopolümeer), mitteioonne pindaktiivne aine (rasvalkoholi alkoksülaat), ensüümid (amülaas, subtilisiin), naatriumtsitodraattsitodium, naatriumtsitodraat, Dihüdraatkarbonaat, vesi, TAED, PEG-75, naatriumsilikaat, brassica napuse seemneõli, bentoniit.

Ei sobi professionaalseks kasutamiseks mõeldud nõudepesumasinatele.

Kogus: 30 tk

Nõuanded kasutamiseks: Toimib alates 50 ˚C. Ärge võtke tabletti fooliumist välja, vaid asetage see kuiva dosaatorisse. Sulgege kaas. Ärge kunagi asetage tabletti otse nõudepesumasina põhjale, kuna see võib pesutulemust halvendada.
Käivitage nõudepesumasin valitud programmiga. Sulgege pakend. Grøn Balance All-in-One on efektiivne keskmise kareduse vees. Kui vee karedus ületab 15 ° dH, on nõudepesumasinas soovitatav kasutada veepehmendajat ja soola.

Allaneelamise korral: loputada suud. Mitte kutsuda esile oksendamist.
Silma sattumise korral: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldage kontaktläätsed, kui seda on lihtne teha. Jätkake loputamist. Kui silmade ärritus püsib pöörduda arsti poole. Kui vajate meditsiinilist abi, võtke kaasa pakend või etikett.

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida originaalpakendis jahedas ja kuivas kohas.
Sarnased tooted
Komposteeritavad puhastuslapid on valmistatud ainult taastuvatest matrjalidest: 70% tselluloosi ja 30% puuvilla.
Puhastuslapid on suure imavusega ning masinpestavad (kuni 60°).
Tootekood: DO036 ,   Laoseis: 24
3,80 €
Õhuke ühevärviline musliinist beebitekk. Puuvillasele beebitekile on kootud jäätistega muster. Õhuke beebitekk on valmistatud orgaanistest puuvillast, mis on lapse naha vastu õrn. Hea hingavusega pehme beebitekk sobib ideaalselt jahedateks suveõhtuteks. Lisaks võid beebitekki kasutada ka autos, et kaitsta last liiga kõrge temperatuuri eest, mis võib tavalist tekki kasutades tekkida.

Orgaanilisest puuvillast valmistatud tekki võid kasutada õhukese tekina, mähkimiseks või imetamiskattena.

Tootekood: 1234567801523 ,   Laoseis: 2
29,00 €
Magrada kihisevad vannipommid toovad vannituppa luksuslikku meeleolu, võludes oma särtsaka koostise ja hurmavalt eheda lillearoomiga. Olgu sinu valikuks magusalt ahvatlev jasmiin või suviselt vallatu pojeng, pehme ja niisutatud nahk on garanteeritud. Vannipommid sisaldavad avokaado ja päevalille naturaalseid taimeõlisid ning E-vitamiini, mis üheskoos hooldavad, taastavad ja siluvad sinu nahka vanniskäigu ajal. Meeldivalt diskreetne lillearoom aga rahustab keha ja vaimu, lõdvestab ning tõstab tuju, kandes sind mõttes kõige kaunimasse suvepäeva.
Pojengi aroom on saadud lille naturaalsetest kroonlehtedest ning püütud pudelisse Prantsusmaal. Lummav lilleõli valmib eritellimustööna.
Tootekood: 1234567801622 ,   Laoseis: 4
4,95 €
Looduslikud nõudepesukäsnad. 100% looduslik köögis kasutamiseks mõeldud puhastusvahend, tõhus ja keskkonnasäästlik alternatiiv plastist jm naftasaadustest valmistatud mikroplastikut eraldavatele nõudepesusvammidele, mis pärast lühikest eluiga satuvad prügimäkke või ahju põletamisele. Need biolagunevad käsnkõrvitsast (luffa) ja puuvillast valmistatud nõudepesukäsn sobib igat tüüpi köögitarvikute pesemiseks.
Tootekood: 1234567801715 ,   Laoseis: 4
12,50 €
Tootekood: AE150 ,   Laoseis: 5
8,50 €