PORT ARTUR 1, PÄRNU

Oleme avatud:

   E-L 10-20, P 10-18  

  Alates 49€ on Eesti-sisene transport DPD või Smartpost pakiautomaati tasuta  

Nõudepesumasina tabletid, 30tk, GRON Balance

Laoseis: 4
Hind:
7,70 €
Kogus: - +
Tõhusad nõudepesutabletid, mis ei sisalda kloori ja fosfaate. Tänu kunstlike lõhnaainete, värvainete ja pleegitusainete puudumisele ei põhjusta allergilisi reaktsioone. Nõudepesutabletid ei sisalda loomset päritolu koostisosi – sobivad veganitele, taimetoitlastele.
Koostis: 5–15% hapnikupõhine valgendi (naatriumkarbonaatperoksiid), <5% polükarboksülaat (naatriumpolüakrülaat, naatriumakrülaadi kopolümeer), mitteioonne pindaktiivne aine (rasvalkoholi alkoksülaat), ensüümid (amülaas, subtilisiin), naatriumtsitodraattsitodium, naatriumtsitodraat, Dihüdraatkarbonaat, vesi, TAED, PEG-75, naatriumsilikaat, brassica napuse seemneõli, bentoniit.

Ei sobi professionaalseks kasutamiseks mõeldud nõudepesumasinatele.

Kogus: 30 tk

Nõuanded kasutamiseks: Toimib alates 50 ˚C. Ärge võtke tabletti fooliumist välja, vaid asetage see kuiva dosaatorisse. Sulgege kaas. Ärge kunagi asetage tabletti otse nõudepesumasina põhjale, kuna see võib pesutulemust halvendada.
Käivitage nõudepesumasin valitud programmiga. Sulgege pakend. Grøn Balance All-in-One on efektiivne keskmise kareduse vees. Kui vee karedus ületab 15 ° dH, on nõudepesumasinas soovitatav kasutada veepehmendajat ja soola.

Allaneelamise korral: loputada suud. Mitte kutsuda esile oksendamist.
Silma sattumise korral: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldage kontaktläätsed, kui seda on lihtne teha. Jätkake loputamist. Kui silmade ärritus püsib pöörduda arsti poole. Kui vajate meditsiinilist abi, võtke kaasa pakend või etikett.

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida originaalpakendis jahedas ja kuivas kohas.
Sarnased tooted
Tihe kookoskiududest hari.
Tootekood: DO135 ,   Laoseis: 6
3,90 €
Roostevabast terasest joogipudel bambusest korgiga. Joogipudel on BPA vaba ja lekkekindel.
Tootekood: ,   Laoseis: 1
19,90 €
Tõhus ja vastupidav 100% looduslik nõudepesukäsn. Tänu peeneks jahvatatud puuviljakestadele, mis katavad nõudepesukäsna, saad sa puhastada põhjalikult kõiki pindu ilma neid kriimustamata.
Tootekood: DO940 ,   Laoseis: 3
2,70 €
Purunematu roostevabast terasest toidukarp (1200 ml) teeb toidu kaasavõtmise lihtsaks.
Tootekood: 1234567801707 ,   Laoseis: 1
29,82 €
ŠMÖKO mesilasvahariie hoiab sinu toitu hellalt. Pakendis on kahes erinevas suuruses (30x30 cm 20x20 cm) pilkupüüdva mustriga mesilasvahariided (toidumähikud).
Võta kontorisse lõunasöök kaasa – võileivad, puuviljad ja muud suupisted säilivad värskena ja sa ei pea kasutama plastiknõusid või kilet. Vahariiet on võimalik kergesti kokku voltida ja kaasas kanda. Hoia oma köögikapis või kotis paar vahariiet alati varuks ning saad neid vajadusel kohe kasutada.
Tootekood: 1234567801718 ,   Laoseis: 4
8,30 €