Plekieemaldusseep 100g, looduslik
Hind:
6,90 €
Orgaaniline plekieemaldusseep sobib raskete plekkide eemaldamiseks nii rõivastelt kui mööbliriidelt. Ilma lõhna- ja säilitusaineteta. Puhastusseebil on mugav riputusnöör küljes.
Seebi mõõdud: 13 x 4,5 x 1,5 cm
Kaal: 100g
Seebi mõõdud: 13 x 4,5 x 1,5 cm
Kaal: 100g
Orgaaniline plekieemaldusseep sobib ideaalselt raskete plekkide eemaldamiseks igalt kangatüübilt.
Koostis: naatriumkokoaat**, vesi, glütseriin**, kookoshape, naatriumtsitraat, trinaatrium di karboksümetüül alaninaat, naatriumkloriid
Koostis: naatriumkokoaat**, vesi, glütseriin**, kookoshape, naatriumtsitraat, trinaatrium di karboksümetüül alaninaat, naatriumkloriid
** valmistatud sertifitseeritud orgaaniliste palmi- ja kookospähkliõlide seebistamisel
* pärit mahepõllundusest
Seep 100g ja varustatud riputamiseks sobiva nööriga
Seep 100g ja varustatud riputamiseks sobiva nööriga
Sarnased tooted
Orgaanilisest bambusest valmistatud korduskasutatavad kõrred.
Tootekood: ID-31
12,25 €
Taimsetest kiududes hari pannide-pottide puhastamiseks. Käepide valmistatud sertifitseeritud pöögist.
Tootekood: DO024
4,70 €
Nõudepesuharja puidust osa on valmistatud kasest ning harjased agaavikiududest. Nõudepesuhari on vahetava otsikuga.
Tootekood: DO026
4,70 €
Magrada kihisevad vannipommid toovad vannituppa luksuslikku meeleolu, võludes oma särtsaka koostise ja hurmavalt eheda lillearoomiga. Olgu sinu valikuks magusalt ahvatlev jasmiin või suviselt vallatu pojeng, pehme ja niisutatud nahk on garanteeritud. Vannipommid sisaldavad avokaado ja päevalille naturaalseid taimeõlisid ning E-vitamiini, mis üheskoos hooldavad, taastavad ja siluvad sinu nahka vanniskäigu ajal. Meeldivalt diskreetne lillearoom aga rahustab keha ja vaimu, lõdvestab ning tõstab tuju, kandes sind mõttes kõige kaunimasse suvepäeva.
Tootekood: 1234567801621
4,95 €
Pudeliharjade komplekt (kuhu kuulub ka joogikõrrehari) koosneb neljast erineva suurusega harjast, millega saab igas mõõdus pudeli ära puhastada. Harja vars on valmistatud tugevast ent paindlikust roostevabast terasest, harjased on looduslikust sisal taime kiust ning harja otsas on pehme puuvill, mis aitab vältida pindade kriimustamist. Selleks, et harjaga oleks võimalik puhastada iga kujuga pudeleid, saab harjavart ka painutada ning pärast oma esialgsesse asendisse tagasi painutada.
Tootekood: ID-1586
11,65 €