Tootegrupid

  

PORT ARTUR 1, PÄRNU

Oleme avatud:

   E-L 10-20, P 10-18  

  Alates 49€ on Eesti-sisene transport DPD või Smartpost pakiautomaati tasuta  

It's Bio lugu

07.10.2020

It’s Bio lugu sai alguse tänu imelistele Lovechock tooršokolaadidele. 2016. aastal tuli ühele säravale naisele mõte hakata neid tooršokolaade Eestisse tooma. Need tooršokolaadid ei olnud tavalised šokolaadid - need olid mahe, vegan, eetiliselt toodetud ning kõige kvaliteetsematest koostisosadest. Koos oma tütrega tutvustas ta šokolaade erinevatel laatadel ja messidel. 

 

 

Tooršokolaadid kujunesid kiirelt paljude lemmikuks ja inimesed soovisid neid ka väljaspool laatasid osta. See andis tõuke It’s Bio e-poe loomiseks. Ja ega e-poes ei saa ju vaid tooršokolaadidega piirduda. Seadsime paika peamised põhimõtted millest It’s Bio tootevalikus lähtuda (mahe, kvaliteetne, looduslik)  ning laiendasime tootevalikut veelgi. Haarasime ka teised mahetooted laatadele kaasa ning hakkasime neid tutvustama. 

 

 

Kuna meie tootevalik pidevalt laienes, siis ei saanud me kõiki tooteid laatadele kaasa võtta. Sageli ei mahtunud meil kõik tooted lauale ning pooled tooted jäid meil kastidesse kogu laadapäevaks. Mõistsime, et meil on vaja püsivamat kohta, kus kõik tooted saaksid inimestele nähtaval olla. Sellest sündis mõte teha It’s Biole pood. Esimene pood loodi Pärnus asuvasse Hotell Hansalinna. Kuid ka seal tekkis küllaltki kiirelt ruumipuudus. 

Saime aru, et järgmine samm oleks avada veelgi suurem pood. Poe jaoks mõtteid kogudes leidsime pakendivaba poe idee. Ja see kõnetas meid väga. See oli just see puuduolev element, mis muutis It’s Bio poe kontseptsiooni terviklikuks.  Juba paari kuu pärast oli meil olemas poeruum ja tehtud esimesed ehitustööd. Poe valmimine käis kiirustades, kuna lähenenemas olid jõulud. Kuid lõpuks 22.detsembril 2018 aastal avas It’s Bio Pärnus enda uksed pakendivabas vormis Port Artur 1-s.

 

 

Oleme tänulikud, et It’s Bio ka meie kliente kõnetab ning täname toetuse eest!